Różnice w bilach bilardowych aramith

Często nas pytacie, jaka jest różnica w bilach do bilarda firmy aramith. Już spieszymy Wam z odpowiedzią i postaramy się w skrócie opisać, czym charakteryzuje się dany komplet

Firmy aramith chyba nie musimy Wam przedstawiać, ale w skrócie… Belgijska firma, która produkuje bile znane na całym świecie. Między innymi na tych bilach rozgrywane są turnieje. W swojej ofercie mają bile do wszystkich odmian bilarda, jak i do snookera, ale dzisiaj nie o tym. Skupmy się na bilach bilardowych

W tym zestawieniu opiszemy komplety bil w kolejności rosnącej

1. Zestaw bil do bilarda aramith Continental

Jest to najniższa półka bil firmy aramith, co nie oznacza, że się nie postarali. Oczywiście bile standardowe nie mają startu to podstawowych bil aramith Continental, jeśli chodzi o wywarzenie, owalność i twardość. Jedynym mankamentem jest to, że bile continental jako jedyne z wszystkich bil aramith są malowane. Nie należy ich czyścić, nawet używając do tego środków do czyszczenia bil aramith.

2. Zestaw bil do bilarda aramith premier

Komplet bil Premier został zaprojektowany w klasycznym stylu bil bilardowych. Do ich produkcji wykorzystano żywicę fenolową premier opatentowaną przez firmę aramith. Dzięki tej technologii bile te są dużo trwalsze, niż inne wykonane z poliestru czy inne nieoryginalne zestawy fenolowe. Bile aramith premier, to jedyne bile firmy aramith, które produkowane są w różnych rozmiarach: 48 mm (1 7/8 “) – 50,8 mm (2”) – 52,4 mm (2 1/16 “) – 54 mm (2 1/8”) – 57,2 mm (2 1/4 “).


3. Zestaw bil do bilarda aramith premium

Do produkcji tych bil aramith premium została zastosowana technologia Vitrotech. Ma ona za zadanie utwardzić bilę po zewnętrznej stronie i nadać jej trwały efekt połysku. Przyczynia się to do mniejszego zużycia bil, jak i sukna poprzez bardziej doprecyzowaną powłokę bili.

bile aramith

4. Zestaw bil do bilarda super aramith pro

Przechodzimy do bil turniejowych min super aramith pro. Do ich produkcji wykorzystano żywicę najwyższej klasy, jeśli chodzi o parametry, jaką w swoim laboratorium opatentował aramith. W tym zestawie zawarta jest bila z czerwoną kropką. Co ciekawe te bile produkowane są na dwa rodzaje. Pierwszy klasyczny, a drugi przeznaczony jest na turnieje, które puszczane są w TV. Uch kolorystyka różni się od normalnych bil i jest dopasowana tak, aby na ekranie TV czy laptopa bile były lepiej widoczne.

5. Zestaw bil do bilarda aramith tournament Duramith

Bile te zostały wykonane, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Duramith, która ma za zadanie wydłużyć okres użytkowania do bil, przy zachowaniu wszystkich jej walorów. Żywotność tych bil jest około 8 razy dłuższa, co daje nam około 40 lat użytkowania. Bile te są wyważone w dokładności do 1 grama, a ich średnica wymierzona jest z dokładnością do 0,14 mm. Patrząc ze względów ekonomicznych jest to bardzo dobry wybór dla klubów bilardowych i miejsc, gdzie bile będą często używane. Bile aramith tournament Duramith występują w kliku wariantach takich jak zestaw klasyczny, zestaw Aramith Tournament Pro – Cup, który zawiera bilę białą z czerwoną kropką i kolorystykę TV ( opisaną w bilach super aramith pro ), oraz zestaw Aramith Tournament Pro-Cup Value Pack, który zawiera zestaw Tournament PRO-CUP z sześciopunktową bilą, bilę treningową Jimmy Rempe z instrukcją obsługi oraz czyścik do piłek Aramith ze ściereczką Aramith MicroFiber.

6. Zestaw bil do bilarda Aramith Tournament BLACK Duramith

Firma Aramith stworzyła nową wersję bili Tournament w wersji BLACK. Zamiana białego koloru na czarny ma za zadanie poprawić widoczność bil w TV oraz na małych ekranach smartfonów i tabletów. Oczywiście sam design tych bil jest nowoczesny i na pewno przykuwa oko każdego gracza.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii. Używacie sprzętu firmy aramith?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *