Stoły do piłkarzyków

Stół do piłkarzyków bardzo często kojarzy się nam z barami, gdzie przy różnych trunkach można umilić sobie czas, ale to tylko jedno z niewielu miejsc, gdzie możemy spotkać piłkarzyki stołowe. Piłkarzyki – stół do gry, a jego inna nazwa to trambambule. Ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać piłkarzyki stołowe w dużych firmach i mają one za zadanie umilić czas pracownikom, a jak dobrze wiemy, chwilowe oderwanie się od pracy i zrobienie czegoś dla rozrywki pozwala nam się odstresować, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, które znowu przekłada się na produktywność w pracy. Niewiele ludzi wie o tym, że piłkarzyki stołowe to dyscyplina sportowa, więc czasami nasze hobby może zamienić się w coś poważnego?

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Piłkarzyki stół dobieramy na zasadzie do naszej potrzeby. Standardowe wymiary pola do gry to 70 na 105 centymetrów, a najczęściej stosowany układ piłkarzyków to 1-2-5-3. Jeśli chcemy zakupić piłkarzyki dla dzieci, powinniśmy sugerować się wysokością stołu, aby była odpowiednia do ich wzrostu. Ciekawą alternatywą są mini piłkarzyki, które możemy położyć na zwykłym stole i cieszyć się grą. W sytuacji, kiedy mamy swój bar, restaurację, czy agroturystykę to mamy do wyboru kilka rodzai stołu do gry w piłkarzyki. W takim momencie musimy się zastanowić czy chcemy wybrać standardowy stół do piłkarzyków, czy piłkarzyki zarobkowe. Warto przemyśleć tę decyzję na samym początku, ponieważ wrzutnik musi być dopasowany do danego stołu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, gdzie będziemy trzymać nasz stół do piłkarzyków. Warunki atmosferyczne mają ogromny wpływ na to, jak zachowuje się materiał, z którego zrobione są nasze piłkarzyki stołowe. Taki stół musi być wykonany z materiałów odpornych na deszcz i zmienne temperatury. Od góry powinien być zabezpieczony szybą, która osłania cały plac gry.Stół do piłkarzyków profesjonalny charakteryzuje się nie tylko dedykowanymi materiałami, z których powinien być wykonany, ale takie piłkarzyki profesjonalne muszą mieć odpowiednie certyfikaty, aby mogły być zaakceptowane przez międzynarodową federację futbolu stołowego.

Wybierając stół do piłkarzyków do naszego domu mamy wiele możliwości, między innymi możemy dobrać kolor naszego stołu do mebli, co jest wielkim atutem. W tym momencie wychodzi nam naprzeciw włoska firma i ich piłkarzyki garlando. Wykonane one są z wysokiej jakości drewna w różnych kolorach. Inżynierskie wykonanie plus estetyka, to tylko niektóre elementy, z których składa się stół do piłkarzyków. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą całą ofertą oraz dodatkowymi akcesoriami związanymi z piłkarzykami.