Bile do bilarda Aramith Tournament Black 57,2 mm

1 449,00  zawiera VAT 23%

Zestaw bil do Pool bilarda Aramith Tournament Black

Pozostało tylko: 1

SKU: 0000000583 Kategoria:

Opis

Bile do bilarda Aramith Tournament Black

We współpracy z Matchroom Multisport Aramith stworzył zupełnie nowy projekt zestawu bil. Nowe kolory są specjalnie zaprojektowane aby przyciągały większą uwagę. Rezultat jest po prostu przełomowy.

Matchroom i SALUC od dawna utrzymują relacje, które sięgają lat 90. W tym czasie bile Aramith Pro-Cup stały się standardem branżowym.

Matchroom i SALUC zgodzili się przedłużyć obecną współpracę o trzy lata i wspólnie opracowali zestaw „Tournament Black” do wykorzystania na partypoker Mosconi Cup i wszystkich przyszłych imprezach klasy światowej, w tym Mistrzostw USA 2020 w 2020 roku.

  • długotrwała świetlistość kolorów
  • Technologia Duramith poprawia trwałość

Zalety bil Aramith Tournament Black

  • Uznanie na całym świecie: wyłączne stosowanie bil z żywicy fenolowej Aramith przez większość profesjonalnych organizatorów turniejów, stowarzyszeń i lig amatorskich na zawodach i mistrzostwach na całym świecie jest wyraźnym potwierdzeniem wysokiej reputacji i wyjątkowej jakości piłek Aramith.
  • Idealne uderzenie: właściwości odbicia kul są znacznie ważniejsze niż tolerancje kul. Tylko obliczalne odbicie pozwala na strategiczne ustawienie bili do gry w celu zoptymalizowania kolejnego uderzenia. Unikalna elastyczność żywicy fenolowej Aramith została zaprojektowana z myślą o optymalnym uderzeniu, co pozwala graczowi precyzyjnie kontrolować każde uderzenie.
  • Dokładnie w równowadze: stała gęstość i równowaga są niezbędne do kontroli prędkości, kierunku obrotu, a także odbicia i bili podczas gry. Materiał jest całkowicie stabilizowany przez całkowicie utwardzoną żywicę fenolową, dzięki czemu każda kula Aramith ma jednolitą gęstość. Ze względu na środek masy umieszczony dokładnie w środku bili, bila jest dokładnie wyważona i ma idealnie precyzyjny przebieg.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bile do bilarda Aramith Tournament Black 57,2 mm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *