Kije do bilarda

Kij do bilarda wysokiej jakości to nieodłączny towarzysz każdego gracza. Przy takim zakupie musimy sobie zadać pytanie, jaki kij bilardowy potrzebujemy?
Składa się na to wiele zmiennych takich jak: marka, drewno, z jakiego jest wykonany kij bilardowy, waga, długość, giętkość szczytówki, wygląd i cena.
Przy tym ostatnim rozbieżność jest spora, bo ceny kija bilardowego zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a za najdroższe kije bilardowe dla profesjonalnych graczy możemy zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Kije bilardowe wykonane są głównie z drewna. Podczas procesu obróbki kształtowane są z największą precyzją.
Co do samych kijów bilardowych możemy je podzielić na kije jednoczęściowe, kije dwuczęściowe i kije trzyczęściowe. Kolejną rzeczą wartą uwagi jest to do czego mają nam służyć dane kije bilardowe.
Kij break jump służy do rozbijania i jest on znacznie cięższy od standardowych kijów.
Zadaniem rozbijaków jest pierwsze rozbijające uderzenie, które powinno być dynamiczne, silne. Dlatego też ich szczytówki wykonane są z twardego drewna. Sama końcówka również powinna być twarda.
Mamy do wyboru dwa typy końcówek, czyli tak zwane tipy – wkręcane i klejone. Jest to kwestia czasu kiedy sam będziesz mógł zdecydować, które kije bilardowe i z jaką końcówką są dla Ciebie odpowiedni.

Producentów kijów jest wiele. W naszej ofercie staramy się selekcjonować kije bilardowe, aby dostarczać naszym graczom sprzęt o jak najwyższej jakości proporcjonalnie do ceny. Nasi sprzedawcy pomogą Ci dobrać dobry kij bilardowy, który jest adekwatny do stopnia zaawansowania, na którym jesteś.
Wśród nich możemy wyróżnić takie marki jak Predator, Players, Fury, Classic – z nich możemy wybrać kije bilardowe dla każdego gracza. Świetnie nadają się na prezent.

Firmy takie jak Predator czy Mezz specjalizują się w produkcji kijów bilardowych, które przeznaczone są dla profesjonalnych graczy. Lecz to nie wszystkie marki kijów do bilarda jakie mamy w swojej ofercie. W naszej ofercie oprócz kijów bilardowych posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do gry.