Stół bilardowy Pronto Ultra

24 000,00  zawiera VAT 23%

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria:

Opis

Stół bilardowy Pronto ULTRA

Stół bilardowy Pronto Ultra jest doskonałym przykładem wysokiej jakości stołu do jadalni z funkcją stołu bilardowego dzięki ultracienkiej metalowej ramie, nowoczesnemu, eleganckiemu wzornictwu i opcji systemu wznoszenia i opadania, która zapewnia, że ​​ten stół jest na odpowiedniej wysokości do gry, jak i biesiadowania.

Model ten można wyposażyć w blat jadalniany, który ma aż trzy opcje: cienki, dopasowany blat z forniru dębowego, przezroczysty szklany blat lub matowy szklany blat. Warto zauważyć, że nie ma różnicy w cenie pomiędzy tymi trzema blatami do jadalni.

System wznoszenia i opadania to świetne rozwiązanie, gdy stół bilardowy jest używany jako stół do jadalni, ponieważ zapewnia maksymalną przestrzeń na nogi. Nasz system wznoszenia i opadania, podnosi i obniża wysokość stołu między idealną wysokością stołu jadalnianego (76,5 cm) a idealną wysokością stołu bilardowego (80 cm). System zapewnia możliwość wykorzystania krzeseł o standardowej wysokości, dzięki czemu pozwala wygodnie zasiąść przy stole w odpowiedniej pozycji do spożywania posiłków. Podnoszenie i opuszczanie stołu jest banalnie proste i nie wymaga pomocy dodatkowej osoby.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych luksusowych stołów bilardowych, ten stół jest wyposażony w wysokiej jakości brazylijską płytę łupkowa, aby zapewnić najlepszą jakość gry. Płyty, zanim trafią na stół bilardowy, przechodzą kilkuetapową weryfikację, dzięki czemu radość z gry jest jeszcze większa.

Stół bilardowy Pronto Ultra jest dostępny w rozmiarach 7FT lub 8FT i może być używany do gry w pool bilard oraz angielski bilard.

Rozmiar stołu bilardowego Wymiary stołu bilardowego Wymiary pola gry Sugerowane wymiary pomieszczenia
7FT 129 x 228cm 99 x 198cm 389 x 488cm
8FT 142 x 254cm 112 x 224cm 402 x 514cm

Stół bilardowy Pronto Ultra, może być używany nie tylko jako stół bilardowy, ale także jako stół do tenisa stołowego, zyskując dalszą wszechstronność, umożliwiając podwójną rozrywkę na jednym stole. Opcjonalne blaty do tenisa stołowego są dostępne w 3 różnych rozmiarach, aby pasowały do ​​Twojego pokoju i stołu. Blat składa się z dwóch oddzielnych części i zawiera 3 bloki pod każdą, które pasują do korony stołu bilardowego, aby zapewnić, że blaty nie poruszają się podczas jego używania. W zestawie z blatami do tenisa stołowego znajduje się siatka, 4 paletki i 6 piłek, dzięki czemu od samego początku jesteś gotowy do gry w tenisa stołowego.

Nasz stół bilardowy Pronto Ultra jest wykonany z ramy ze stali nierdzewnej, która może być wykończona w dowolnym kolorze RAL (Załączone pliki/Paleta Kolorów RAL). Korona stołu, fornirowana dębem, którą można wybarwić na dowolny z dostępnych kolorów drewna (Załączone pliki/Kolory Drewna).

Ten stół ma również kilka opcji projektowych, dzięki czemu możesz dostosować stół tak aby w najlepszy sposób dopasował się do Twojej przestrzeni. Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiednich opcji jest skorzystanie z “Pronto Ultra – Budowa Stołu”. Ten program pozwala na stworzenie makiety stołu z wybranymi cechami projektu i daje lepsze wyobrażenie o tym, jak stół będzie wyglądał po jego wykonaniu. Sugerujemy, abyś pobawił się tym programem, a następnie zadzwoń do nas z wszelkimi pytaniami. Warto zauważyć, że program może nie dawać najlepszego odwzorowania kolorów drewna i tkanin. Aby uruchomić program, pobierz go z zakładki “Załączone pliki” i otwórz za pomocą przeglądarki internetowej.

W naszej serii Pronto Ultra dostępne są trzy opcje nóg, które można zobaczyć w zakładce “Załączone pliki”. Wszystkie wykonane są w kolorze dopasowanym do Twojego stołu. Nasz system podnoszenia i opadania może być używany zarówno w nogach drewnianych (noga #2), jak i metalowych (noga #1), co pozwala wybrać projekt, który najbardziej Ci odpowiada.

Sukno bilardowe, którym pokryte są stoły Pronto Ultrawe, jest SIMONIS – turniejowe sukno, zapewniające najwyższy standard gry.

W cenę stołu, wliczony jest transport i montaż, dzięki czemu nasza usługa jest kompleksowa.

Skorzystaj także z naszego 15-procentowego rabatu na zakup akcesoriów do stołu.

UWAGA! Stół bilardowy przygotowywany jest na zamówienie. Czas produkcji to ok. 90 dni (3 miesiące)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy Pronto Ultra”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *