Bile do Snookera Aramith Premier 52,4 mm

599,00  zawiera VAT 23%

Pozostało tylko: 1

SKU: 0000000066 Kategoria:

Opis

Bile do Snookera Aramith Premier 52,4 mm

Bile do Snookera Aramith Premier wyprodukowane zostały przez belgijską firmę Saluc, która oferuje najlepsze na świecie bile pod nazwą Aramith.

Zestaw bil Aramith Premier zawiera:
22 bile (15 sztuk czerwonych oraz po 1 sztuce żółtej, zielonej, różowej, brązowej, czarnej, niebieskiej i białej)
średnica bil: 52,4 mm

Zalety bil Aramith Premier:

  • Perfekcyjne odbicie – to jedna z ważniejszych cech charakterystycznych dla bili. Tylko miarodajne odbicie pozwala na strategiczne pozycjonowanie bili w celu zoptymalizowania późniejszego uderzenia. Unikalna elastyczność żywicy fenolowej Aramith została zaprojektowana z myślą o optymalnym odbiciu, pozwalając graczowi dokładnie kontrolować każdy ciąg.
  • Dokładnie wyważone – stała gęstość i równowaga są niezbędne do kontrolowania prędkości, kierunku, rotacji i odbicia bili podczas gry. W pełni utwardzona żywica fenolowa stabilizuje materiał, przy czym bila Aramith ma jednolitą gęstość. Środek ciężkości, który znajduje się dokładnie w środku kuli, utrzymuje ją w idealnej równowadze i zapewnia idealnie precyzyjny przebieg.
  • Uznanie na całym świecie – używane i polecane przez większość profesjonalnych organizatorów turniejów, stowarzyszeń i amatorskich lig, w konkursach i zawodach na całym świecie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bile do Snookera Aramith Premier 52,4 mm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *