BRAK W MAGAZYNIE

Końcówka bilardowa klejona Tip Hirano 13mm S

35,00  zawiera VAT 23%

Końcówka bilardowa Kapka Tip Hirano S – miękka 13mm

Brak w magazynie

EAN: 0000000246

Opis

Kapka – końcówka/tip do kijów bilardowych

HIRANO 13mm

TWARDOŚĆ : S (miękka)

Innowacyjny tip

Końcówka Hirano ma ekskluzywną strukturę wewnętrzną opartą na konstrukcji Katany, czyli japońskiego miecza, uważanego za jeden z najlepszych mieczy w historii. Katana jest wykonana przez nakładanie warstw twardej stali z miękkim żelazem. Ten proces nakładania warstw tworzy ostrze, które jest elastyczne, wytrzymałe i zachowuje niesamowitą krawędź. Podobnie w przypadku końcówki Hirano, zewnętrzne warstwy są mocno dociskane, podczas gdy wewnętrzne warstwy pozostają miękkie. Rezultatem jest końcówka, która jest zarówno niezwykle charakterystyczna, jak i wyjątkowo elastyczna.

Skorzystaj z tej innowacyjnej końcówki już dziś i przeżyj zupełnie nowe, ekscytujące wrażenia z gry w bilard z Hirano.

10 powodów by wybrać końcówkę HIRANO

1.Wykonane z najlepszej świńskiej skóry

Końcówka Hirano wykonana jest z rzadkiej rasy japońskiej świni

2.Ultra gruba czterowarstwowa skóra wieprzowa

Przygotowana skóra wieprzowa jest sortowana według twardości według Twoich preferencji. Włókna w każdej warstwie są ułożone w różnych kierunkach, co zapewnia większą wytrzymałość i stabilność.

3.Zmniejszone ryzyko pomyłki

Ponieważ końcówka składa się z czterech warstw bardzo grubej skóry, bardzo niewiele warstwy klejącej jest odsłonięte. Taka konstrukcja radykalnie zmniejsza liczbę pomyłek.

4.Specjalne metody produkcji

Skóry wieprzowe są łączone za pomocą siły wysokiego ciśnienia, dzięki czemu warstwy klejące są prawie niewidoczne. Powstała skóra jest prasowana ze wszystkich kierunków w celu zwiększenia jej gęstości.

5.Świetne wyczucie uderzenia

Taniny roślinne są wprowadzane do włókien kolagenowych skóry i chemicznie łączone z nimi, dzięki czemu włókna te są grubsze i bogatsze. Skóra jest mocna, ale zachowuje elastyczność.

6.Brak syntetycznych żywic

Końcówka wykonana jest w 99% z naturalnych materiałów przyjaznych dla ziemi, bez dodatków chemicznych. Ponieważ nie stosuje się naparów z żywicy, końcówka z czasem nie staje się ani śliska, ani sztywna.

7.Optymalna przyczepność kredy

Grube, gęste włókna skórzane końcówki zapewniają optymalną powierzchnię do wchłaniania kredy. Ponadto, ponieważ nie stosuje się żywic, kreda pokrywa powierzchnię równomiernie i niezawodnie.

8. Łatwa kontrola nad bilą

Dzięki optymalnej przyczepności i pokryciu kredą kontrola nad piłką staje się łatwa, precyzyjna i spójna. Uderzenia stają się naprawdę łatwiejsze.

9.Długa żywotność

Dzięki optymalnej przyczepności do kredy, końcówka rzadko wymaga kształtowania. Dzięki temu końcówka długo zachowuje swoją pierwotną grubość.

10. Piękno plus funkcjonalność

Zewnętrzny obwód końcówki jest lustrzany. Ta część końcówki jest estetyczna i funkcjonalna; pomaga skórze zachować naturalne oleje i wilgoć.